MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum

koerteklubiaktiiv
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 27. juuni agility võistlus Pärnus

Go down 
3 posters
AutorTeade
MoMo

MoMo


Postituste arv : 98
Join date : 06/03/2008

27. juuni agility võistlus Pärnus Empty
PostitaminePealkiri: 27. juuni agility võistlus Pärnus   27. juuni agility võistlus Pärnus Icon_minitimePüh Juun 28, 2009 10:36 am

No nii - meil siis ka jälle üks võistluse seljataga. Vihma ladistas eile päev otsa Pärnus,aga tulemustega olen täitsa rahul. Esimese võistluse agility rajal 18 osaleja seas I koht, kusjuures esimest korda täiesti veatu jooksuga, ja teisel agilty rajal 17 võistleja seas 7 koht. Ise olen täitsa rahul, kuigi teise raja peal tegi Mortimer ikka trikke. Kõige "lahedam"asi, mis kukutas minulgi korraks suu lahti, oli kui ta kiigele jooksis, sealt nagu lennuk üle libises ja teisest otsast, ilma seda alla vajutamata alla lendas. Ja slaalom? - mina ainult kuulsin rahva ohhetamist ja suurt aplausi- esiteks "mölises" Mortimer slaalomis nagu segane ja läbis seda sealjuures sellise kiirusega, et mul oli raskusi järgijõudmisega. Igatahes vaade olevat lahe olnud. Vot- sellised muljed siis meie eilsest päevast.
Tagasi üles Go down
http://mortimer.mayt.pri.ee
Grets




Postituste arv : 65
Join date : 28/02/2008

27. juuni agility võistlus Pärnus Empty
PostitaminePealkiri: Re: 27. juuni agility võistlus Pärnus   27. juuni agility võistlus Pärnus Icon_minitimePüh Juun 28, 2009 12:00 pm

Väga lahe! Mortimer on ikka vägev energiapomm, ja tema agility sooritusi on tõesti lahe vaadata! Te olete kahekesi super tublid! Very Happy Palju-palju õnne meie poolt!
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

27. juuni agility võistlus Pärnus Empty
PostitaminePealkiri: Tublid   27. juuni agility võistlus Pärnus Icon_minitimeTeis Juul 07, 2009 12:10 pm

Väääääga tublid olete. teine kord kui keegi kusagil võistlustel käib võiks koerteklubiaktiiv@gmail.com aadressile saata väikse teate, kus, kes ja mida tegi, et saaks selle otse ajalehte saata. Meie koerasportalste tegemistest võiks ka ajalehtedes teada anda.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
Sponsored content





27. juuni agility võistlus Pärnus Empty
PostitaminePealkiri: Re: 27. juuni agility võistlus Pärnus   27. juuni agility võistlus Pärnus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
27. juuni agility võistlus Pärnus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Agility trenn
» Agility trennid
» Agility trenn
» Infot agility kohta

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum :: Koolitus :: Agility-
Hüppa: