MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum

koerteklubiaktiiv
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Eesti meistrikatel

Go down 
AutorTeade
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

Eesti meistrikatel Empty
PostitaminePealkiri: Eesti meistrikatel   Eesti meistrikatel Icon_minitimeKolm Juun 15, 2011 7:48 am

Juba natuke aega Eesti meistrikatest KK-s möödas ja emotsioonid maha jahtunud, aga igati tore kogemus ja ma loodan, et ka Greta jäi oma osalemisega rahule, kuigi ta sinna minu pealekäimisel tuli. Tegelikult kui tagantjärgi mõelda ja analüüsida, oli kõigil osalejatel võimalus tulla võitjaks, aga rolli mängis kindlasti tappev kuumus ja eks võitjaks tulid need, kes sellel peval suutsid oma parima soorituse teha. Kui nüüd rääkida Bogo sooritusest, siis kõrvalkäik oli tema siiani üks parimaid, ka selle päeva parim, aga maha võttis minu enda viga, et olin pöördeid teinud kahe jala pealt, aga tuleb teha ühe jala pealt. Mulle ei ole sellist asja enne öeldud, või pole sellist asja siis ka enne olnud, aga üritan seda tulevikus mitte teha. Istu ja lama ja seisa olid kõik OK, olin siis veel konkurentsis ja siis eseme toomine, element, kus kõige enam probleeme tekitas kerge hantli närimine, ei midagi muud, sai meile seekord saatuslikuks, nimelt suutis ta kõigepealt üllatada mind sellega, et eset tuues ei jäänu ta mitte mu ette seisma, vaid tuli kohe kõrvale, nagu üks korralik SK koer ja siis tõenäoliselt ise ka imestas, et mida ta kõrval olles selle hantliga teeb ja pudistas selle siis suust välja. Ma isegi ei teadnud, mida sellel momendil teha, kas uuesti mõni käsklus öelda, aga võtsin lihtsalt hantli üles, mis mul muud üle jäi. Takistusega oli nii, et tagasi tulles Bogo ei hüpanud ja see ajas mind eriti vihaseks, sest tänu korraldajatepoolse saamatuse või segaduse (ei teagi, kuidas seda õieti nimetada), ei saanud me paltsi proovida. Ja ainuke asi, mida platsi proovides teha tahtsin, oli takistuse proovimine. Nimelt ütles kohtunik alguses , mida ja kuidas teha ja ütls ka , et esimesed neli osavõtjat saavad viis minutit platsi proovida. Mina sain temast aru, et ülejäänud saavad paltsi proovida enne nende soorituste algust. Nii nagu me Saaremaal tegime, kui siin Eesti meistrivõistlusi korraldasime. Käisin küsisin veel korraldajatel üle, kas ma sain õieti aru ja nad kinnitasid, et jah nii kohtunik ütles. Hiljem aga nägin, et kohe võistluste alguses tegi ka number 7 ja 8 soojendust, tormasin siis ka platsile, aga peale kõrvalkõnni midagi muud teha ei saanud, sest aeg oli läbi. Ja pärast enam platsi proovida võimalik ei olnudki. Olin ikka päris pahane, sest minu 5 punkti jäi saamata korraldajate saamatuse tõttu. Korraldamine ei olnud sel võistlusel just üldse kõige parem, aga see selleks. Igatahes jälle üks kogemus juures.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
 
Eesti meistrikatel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Eesti MV FH_s

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum :: Koolitus :: Võistlused, katsed-
Hüppa: