MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum

koerteklubiaktiiv
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Saaremaa Meistrikad

Go down 
4 posters
AutorTeade
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

Saaremaa Meistrikad Empty
PostitaminePealkiri: Saaremaa Meistrikad   Saaremaa Meistrikad Icon_minitimeEsm Sept 08, 2008 10:31 am

No sai tehtud, juba kolmas kord. Mida asjast arvate? Mina kui üks korraldajatest, arvan, et korralduses oli puudujääke, oli palju asju, mida oleks tahtnud teha, aga abikäsi jäi vajaka. Aga võistlus ise oli suhteliselt Ok. Hindamine oli muidugi mega karm, aga ma usun, et kes tahab püüelda paremuse poole, siis on mille nimel töötada. Ei ole vaja ju elada illusioonides. Kuigi ma usun, et enamus kohtunikke ei oleks näiteks minul aeglase istumise ja lamamise ja selle eest, et koer seismise ajal ei jälgi koerajuhti, vaid vahib paar korda paremale või vasakule, punkte maha võtnud. Aga nagu ma ütlesin, on mille nimel töötada. Nüüd tahaks videod näha ja muljetada. Rääkisin Raineriga, kes oli nõus lahkesti meid oma poole lubama(Pähklasse) , kuid mis aeg kellelegi sobiks, teeks sellel nädalal ära, siis muljed ka värskemad.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
Grets




Postituste arv : 65
Join date : 28/02/2008

Saaremaa Meistrikad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saaremaa Meistrikad   Saaremaa Meistrikad Icon_minitimeEsm Sept 08, 2008 6:34 pm

Minule sobiks kolmapäev, neljapäev või pühapäev.
Üritus aga oli mõnus, auhinnalaud uhke - selle eest korraldajatele suur aitäh!!!!
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

Saaremaa Meistrikad Empty
PostitaminePealkiri: kokkusaamine   Saaremaa Meistrikad Icon_minitimeEsm Sept 08, 2008 6:56 pm

Nii, mulle sobiks ka neljapäev, näiteks kella 18 30. Kas sa Easy, saad tulla, tahaks ikka videot ka vaadata.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
easy

easy


Postituste arv : 43
Join date : 21/02/2008

Saaremaa Meistrikad Empty
PostitaminePealkiri: III SAAREMAA MV   Saaremaa Meistrikad Icon_minitimeEsm Sept 08, 2008 8:01 pm

Minule sobib neljapäeval 18.30
Tagasi üles Go down
MoMo

MoMo


Postituste arv : 98
Join date : 06/03/2008

Saaremaa Meistrikad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saaremaa Meistrikad   Saaremaa Meistrikad Icon_minitimeTeis Sept 09, 2008 6:47 pm

Üritus oli hästi tore. Suured tänud meiegi poolt korraldajatele flower Neljapäeval kui ma jõuan, siis tulen. Pole veel kindel. Igatahes, kui saan siis olen kohal, ja kui näha pole, siis kahjuks ei saanud.
Tagasi üles Go down
http://mortimer.mayt.pri.ee
Sponsored content





Saaremaa Meistrikad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saaremaa Meistrikad   Saaremaa Meistrikad Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Saaremaa Meistrikad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Saaremaa ja Kuressaare koeraomanikud
» Saaremaa edukamate koerte konkurss
» Saaremaa aasta edukamate koerte eeskirja muutmine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum :: Klubist :: Toimunud üritused-
Hüppa: